Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-02-19 21:15:48

Kollektiv Turmstrasse

2017-03-3122:00 SQ Klub, Poznań

Kup bilety!

Cena biletu: 35.0 PLN

Niekwestionowani mistrzowie klimatycznego house i techno, duet Kollektiv Turmstrasse wystąpi 31 marca w SQ klub!
Nikt nie umie tak płynnie połączyć minimalu i neoklasyki, jak Christian Hilscher i Nico Plagemann, którzy tworzą razem Kollektiv Turmstrasse. Trzy słowa, które najpełniej oddają charakterystykę ich muzyki, to piękno, głębia i melancholia. Główną rolę w ich twórczości odgrywają rytm i melodia. Ciężko się nimi nie zachwycić - Kollektiv Turmstrasse chwytają za serce już od pierwszych dźwięków.
Od momentu wydania w 2004 roku debiutanckiej epki „New Weakness”, konsekwentnie pięli się na szczyty rankingów ambitnej muzyki elektronicznej. Obok całej masy remiksów, w ciągu kilkunastu lat nagrali kilkanaście autorskich epek i singli dla najlepszych niemieckich wytwórni: Diynamic, Cocoon, Ostwind i Music Gewinnt Freunde. W 2010 roku Kollektiv Turmstrasse wydali rewelacyjny album "Rebellion Der Traeumer", który został doceniony przez wiele prestiżowych magazynów muzycznych, w tym przez serwis Muno.pl, gdzie 'Bunt Marzycieli' znalazł się na samym szczycie listy 'Albumy Roku 2010'.
Album klasyfikowany jako połączenie downtempo i ambientu zupełnie nie oddaje jednak koncertowego wizerunku duetu. Bo Kollektiv Turmstrasse „na żywo” to prawdziwa tykająca bomba, która tylko czeka, by eksplodować na klubowym parkiecie.
Rezydujący w Hamburgu artyści zabierają fanów w niezapomnianą, muzyczną podróż, z której każdy zachowuje tylko najlepsze wspomnienia. By się o tym przekonać na własnej skórze, wystarczy 31 marca pojawić się w SQ!
Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Kollektiv Turmstrasse (Diynamic / DE)
Glasse
more dj's tba

Miejsce wydarzenia

Logo: SQ Klub

SQ Klub

ul. Półwiejska 42
61-888 Poznań

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus