Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-01-30 20:09:37

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference 2017

2017-04-2012:00 Poznań, Poznań

Kup bilety!

Cena biletu: 89.0 PLN

Zapraszamy na czwartą edycję Enea Spring Break – największego festiwalu showcase'owego w Polsce!
Enea Spring Break 2017 odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia. Po raz drugi sponsorem tytularnym wydarzenia będzie Enea, która związała się z festiwalem na kolejne trzy lata.
Dla każdej osoby, która zakupi karnet za pośrednictwem strony www.biletomat.pl przygotowaliśmy wspólnie z Termami Maltańskimi dodatkową atrakcję - godzinę do wykorzystania w Świecie Saun w trakcie festiwalu i w niedzielę po jego zakończeniu czyli od 20 do 23 kwietnia. Termy Maltańskie to największy Aquapark w Polsce w skład którego wchodzą: Baseny sportowe z basenem o długości 50 metrów i basenem o głębokości 5 metrów z wieżą do skoków, aquapark posiadający wodę geotermalną, liczne zjeżdżalnie i baseny zewnętrzne całoroczne, Świat Saun czyli wyjątkowa strefa regeneracji i odpoczynku w skład której wchodzi kilkanaście saun, grota śnieżna i tężnia solna oraz SPA 1306 - największe i najlepiej wyposażone SPA w Polsce w orientalnej aranżacji.
Bilet należy wymienić na opaskę w CK Zamek. Opaska upoważnia do wejścia na wszystkie koncerty odbywające się na Placu Wolności oraz w klubach festiwalowych (do wyczerpania miejsc w klubach).
Podczas czwartej edycji Enea Spring Break wystąpi ponad stu artystów, w tym m.in.: projekt Fisz Emade Tworzywo czyli zespół braci Waglewskich, którzy w roku ubiegłym wydali płytę „Drony” uznaną za jedno z najważniejszych wydawnictw 2016; Domowe Melodie, które na Enea Spring Break poza największymi hitami zaprezentują także nowe piosenki z zaplanowanego na ten rok kolejnego albumu; Anita Lipnicka, jedna z najwybitniejszych polskich wokalistek przygotowująca właśnie nowy krążek, którego zapowiedzią był znakomity ubiegłoroczny singiel „Ptasiek”; wracający po latach zespół Snowman, a także artyści zagraniczni tacy jak bytyjska wokalistka Lucy Rose oraz Irlandczyk Bry, który dał się już poznać polskim fanom jako support przed listopadowym koncertem Twenty One Pilots na warszawskim Torwarze.
Pełna lista artystów, których występy na Enea Spring Break z przyjemnością potwierdzamy prezentuje się następująco:Fisz Emade TworzywoDomowe MelodieAnita LipnickaLucy RoseSnowmanBryDecadent Fun ClubSirens HillSalkAlpha DogKalinaUnder The SkinFelix The BakerSonbirdNew PeopleMartina MDwa PokojeRalph KaminskiEdyta GóreckaChupaP.O.T.H.Small MechanicsMałgola, NoCinemonTomasz MreńcaHelen FryDeer Daniel
Nazwy kolejnych wykonawców poznamy wkrótce!
– Rozpoczęcie festiwalu Enea Spring Break będzie znakiem, że w naszym mieście nastała muzyczna wiosna. Wydarzeniu towarzyszyć będzie niesamowita energia ludzi, którzy w poszukiwaniu świetnych brzmień przemierzać będą drogę z Centrum Kultury Zamek przez pl. Wolności do poznańskich klubów. W każdym z tych miejsc czekać na nich będą koncerty znakomitych artystów – powiedziała Magdalena Hilszer, szefowa Biura Komunikacji w Enei.
Tomasz Waśko z organizującej wydarzenie Fundacji Fast Forward dodał: – Współpraca z Eneą pozwala nam na dalszy rozwój festiwalu. Bardzo cieszy nas długoterminowe porozumienie, gdyż na pewno ułatwi nam planowanie kolejnych edycji Enea Spring Break – zaznaczył.
Enea Spring Break to pionierski na polskim rynku festiwal showcase’owy. Już po raz czwarty w Poznaniu występy młodych, obiecujących zespołów sąsiadować będą z warsztatami i panelami z udziałem przedstawicieli polskich i zagranicznych festiwali muzycznych, wytwórni płytowych oraz menedżerów polskich zespołów.
Podobnie jak w ubiegłym roku, największa scena podczas Enea Spring Break zlokalizowana będzie na pl. Wolności. Każdy, kto kupi festiwalowy karnet, będzie miał wstęp na koncerty odbywające się w tym miejscu. Posiadacze karnetów będą mogli również uczestniczyć w wydarzeniach organizowanych w kilkunastu innych lokalizacjach (o wstępie decydować będzie pojemność klubu).
Ubiegłoroczna edycja festiwalu zgromadziła kilka tysięcy fanów muzyki i kilkuset przedstawicieli polskiego środowiska muzycznego. Wystąpili tacy artyści jak: Brodka, Dawid Podsiadło, Taco Hemingway czy Reni Jusis. W programie tegorocznej edycji imprezy, jak co roku – oprócz licznych koncertów – znajdą się także panele oraz warsztaty. Więcej szczegółów poznacie wkrótce.
Organizator: Fundacja Fast Forward
Współorganizatorzy: Centrum Kultury Zamek, Estrada Poznańska, Agencja Go Ahead
Sponsor tytularny: Enea
Partnerzy: Don’t Panic We’re From Poland, Culture.pl, Red Bull, Fabryka Zespołów, ZPAV
Impreza dofinansowana ze środków budżetu Miasta Poznania
Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl  

Fisz Emade Tworzywo
Domowe Melodie
Anita Lipnicka
Lucy Rose
Snowman
Bry
Decadent Fun Club
Sirens Hill
Salk
Alpha Dog
Kalina
Under The Skin
Felix The Baker
Sonbird
New People
Martina M
Dwa Pokoje
Ralph Kaminski
Edyta Górecka
Chupa
P.O.T.H.
Small Mechanics
Małgola, No
Cinemon
Tomasz Mreńca
Helen Fry
Deer Daniel
Julia Pietrucha
Mitch & Mitch & Kassin
Pink Oculus
Bastard Disco
KOLORY
Elements
Koala Voice
Tarpan
Mari Mono
Lonker See
Rara
Alles

Miejsce wydarzenia

Logo: Poznań

Poznań

Poznań

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus