Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-04-12 13:42:46

Festiwal Kolorów w Poznaniu 2017 !!! - bitwa miast

2017-05-2015:00 Park Kasprowicza, Poznań

Festiwal Kolorów w Poznaniu 2017 !!!

Cena biletu: Wstęp wolny!

Już 20 maja 2017 r. w Parku Kasprowicza, na polanie koło Hali Arena !

Wygraj skok na bungee i tysiące kolorów holi na Festiwal Kolorów w Twoim mieście !!!

Dołącz do wydarzenia w swoim mieście na www.facebook/Festiwal.Kolorw i pokaż, że to Poznań potrzebuje najwięcej kolorów!

Już wystartowała coroczna WIELKA BITWA MIAST! Stawką jest kolorowa, beztroska zabawa. Mobilizujcie swoje siły, zaproście znajomych. Pokażcie, że w Waszym mieście drzemie moc kolorów!

W tym roku po raz kolejny mieszkańcy największych polskich miast będą mieli okazję bawić się w tęczy kolorów Holi - trasa Festiwalu Kolorów została już zaplanowana. Rozpoczynamy 20 maja w Poznaniu i co tydzień bawimy się w innym mieście w Polsce. Na naszej liście znajdują się: Poznań, Warszawa, Wrocław, Kraków, Katowice, Gdańsk, Lublin, Łódź, Cieszyn, Toruń. Szósta edycja imprezy jak co roku zapewni niezapomniane wrażenia, dużą dawkę pozytywnej energii i niesamowitą atmosferę.
Podczas imprezy można ciekawie spędzić czas bawiąc się na koncertach, włączając się do wspólnego tańca, odwiedzając strefy aktywności, próbując smakołyków w strefie food trucków, a co najważniejsze wziąć udział w wyrzutach kolorów holi, które sprawiają, że niebo staje się tęczowe, a na twarzach pojawia się uśmiech od ucha do ucha.
Wstęp na Festiwal Kolorów jest darmowy i wolny dla osób w każdym wieku !

Poprzednie edycje Festiwalu cieszyły się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Dołączały kolejne miasta, nowi artyści, a przede wszystkim tłumy zadowolonych i kolorowych uczestników. Mamy nadzieję, że szósta edycja będzie kolejną, w której uda nam się realizować naszą misję i zarażać optymizmem!

Jeśli nie chcecie, aby ominęła Was tegoroczna edycja zajrzyjcie na www.facebook.com/Festiwal.Kolorow/events i dołączcie do wydarzenia w Waszym mieście. Dzięki temu poznacie: datę, godzinę i harmonogram imprezy (w tym godziny wyrzutów kolorów).

Miasto, które zbierze najwięcej osób, dostanie od nas specjalny prezent - będzie to pula kolorów holi rozdana za darmo, a także atrakcja specjalna: możliwość skoku na bungee !!!

Patrzysz na świat przez różowe okulary? Marzysz o niebieskich migdałach? Połącz te trzy kolory, dodaj jeszcze kilka i zanurz się z nami w wielobarwnej chmurze kolorów Holi!

Konkurs trwa do końca kwietnia - macie więc już niedużo czasu na dołączenie do wydarzenia i wzmocnienie swojego miasta!

Miejsce wydarzenia

Logo: Park Kasprowicza

Park Kasprowicza

Wyspiańskiego 33
60-751 Poznań

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus