Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-07-01 13:10:28

SQ na Dziedzińcu pres. Wonderland!

2017-07-1922:00 Dziedziniec CK Zamek, Poznań

Kup bilety!

Cena biletu: 20.0 PLN

Kultowa impreza SQ na Dziedzińcu powraca!
Biały Królik przemierza ulice wakacyjnego Poznania. Mija rozgrzane słońcem budynki, przemyka między opalonymi mieszkańcami. Chcielibyście się dowiedzieć, dokąd zmierza? Idźcie za nim, a doprowadzi Was pod wejście do zaskakującego świata, w którym rozbrzmiewa najlepszy house. W wakacyjne soboty na dziedzińcu Zamku Cesarskiego otworzy się przejście do innego wymiaru, który powita dobrym nagłośnieniem, ciekawym lineupem oraz wyjątkowymi dekoracjami i wizualizacjami. Zapraszamy na SQ na Dziedzińcu po drugiej stronie lustra... Witajcie w Wonderland!
Od 24 czerwca do końca września każdy z nas stanie się na chwilę Alicją. W tym świecie wszystko ma symboliczne znaczenie. Dziedziniec zmieni się niczym ogród w Krainie Czarów - odzwierciedlenie idyllicznego miejsca piękna i radości. Miejsce to przejmie nad Wami władzę.
Spotkacie tu dziwnych bohaterów podróży i przeżyjecie wiele absurdalnych chwil. Usłyszycie muzykę w każdym kącie, a zagrają m. in. Neevald, Matthew Clarck, Bartes, ekipa Taste The Music czy gospodarze cyklu „Welcome” w klubie SQ - Juniore i ConradQ. Drinki w dobrze zaopatrzonych barach zawołają „Wypij mnie”, a dźwięki będą rosnąć i kurczyć się pod wpływem dj-skich zaklęć. Jesteście gotowi, by pójść za królikiem?
Zamów swój bilet już teraz na Biletomat.pl!

Miejsce wydarzenia

Logo: Dziedziniec CK Zamek

Dziedziniec CK Zamek

ul. Św. Marcin 80/82
Poznań

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus