Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-07-13 16:53:37

Spotkanie Z Tomaszem Piątkiem W Poznańskim Salonie Empik

2017-07-2018:00 Empik w Poznaniu, Poznań

Czy Antonii Macierewicz jest powiązany z rosyjską mafią i kremlowską władzą? Kto stoi za aferą taśmową? Nowa książka Tomasza Piątka to wynik 18-miesięcznego dziennikarskiego śledztwa badającego kontakty szefa MON.

Cena biletu: Wstęp wolny!

Z okazji niedawnej premiery książki „Macierewicz
i jego tajemnice” (wyd. Arbitror) autor spotka się z czytelnikami 20 lipca w poznańskim salonie Empik Plac Wolności.

Książka „Macierewicz i jego tajemnice” odsłania niepokojące kulisy powiązań obecnego Ministra Obrony Narodowej Antoniego Macierewicza z rosyjskim wywiadem wojskowym. Jej głównym wątkiem są kontakty szefa MON z gangsterem i oligarchą Siemionem Mogilewiczem oraz politykami Kremla. Autor dokumentuje swoje tezy setkami odniesień do źródeł, jak również pięcioma mapami szczegółowo ilustrującymi sieć powiązań pomiędzy Macierewiczem a rosyjską mafią. W swoim śledztwie Piątek dotyka między innym tak gorącego tematu, jak powiązania Mogilewicza i Macierewicza z wybuchem głośniej afery taśmowej.

Tomasz Piątek – pisarz, publicysta i dziennikarz śledczy. Autor osiemnastu książek. Jego debiutem była oparta na własnych doświadczeniach powieść „Heroina” w 2002 roku nominowana do Paszportu „Polityki”. W 2009 roku finalista Nagrody Nike za powieść „Pałac Ostrogskich”.

Miejsce wydarzenia

Logo: Empik w Poznaniu

Empik w Poznaniu

ul. Ratajczaka 44
61-728 Poznań

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus