Lokalizuj

Szukaj kategorii

Popularne kategorie

Dodano: 2017-08-11 16:11:23

Daj się wciągnąć w teatralną improwizację!

2017-08-1313:00 CH Auchan Komorniki, Poznań

Czy wiecie, że przedstawienie teatralne może nie mieć ściśle ustalonej fabuły, a na scenie mogą się zdarzyć sytuacje nieprzewidywalne? Będą się mogli o tym przekonać wszyscy, którzy 13 sierpnia odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Komorniki. Odbędzie się tam

Cena biletu: Wstęp wolny!

Elementy improwizacji w teatrze pojawiają się od dawna i zawsze wywołują uśmiech na twarzy widzów. Takie przedstawienie odbędzie się już w najbliższą niedzielę w Centrum Handlowym Auchan Komorniki. Widzowie spektaklu „Zakręcone koło fortuny” będą współtworzyć jego fabułę.

Na scenie pojawi się tytułowe koło fortuny. Śmiałkowie będą mogli nim zakręcić i w ten sposób wskazać tytuł etiudy teatralnej, w której wezmą udział u boku aktorów. Przy odrobinie szczęścia można wylosować prezent, ale też na przykład trafić do szalonego salonu fryzjerskiego. Można spróbować upiec kurczaka lub też wyczarować cytrynę. To tylko przykłady zaskakujących etiud, które zostaną odegrane na scenie. Program spotkania teatralnego urozmaicają piosenki, angażujące wszystkich widzów, a także liczne zabawy.

Spotkanie teatralne pt. „Zakręcone koło fortuny” odbędzie się 13 sierpnia w Centrum Handlowym Auchan Komorniki przy ul. Głogowskiej 432 w Poznaniu. Spektakl zostanie odegrany trzykrotnie o godzinie 13.00, 15.00 i 17.00. Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Miejsce wydarzenia

Logo: CH Auchan Komorniki

CH Auchan Komorniki

Głogowska 432
60-004 Poznań

Mapa

większa mapka

blog comments powered by Disqus